Jak vzniká moderní roubenka vašich snů?

Od prvního rozhovoru až po odevzdání klíčů

Jak vzniká moderní roubenka vašich snů?

Od prvního rozhovoru až po odevzdání klíčů

Provedeme vás celým zrodem vaší roubenky – pěkně od první myšlenky až po předání klíčů. Proces navrhování a realizace je náročný a velmi komplexní, naším cílem je vám ho maximálně usnadnit a zefektivnit a zároveň pečovat o radost, kterou vám přináší. Staneme se vaším partnerem, na kterého se vždycky můžete obrátit s jakoukoli nejasností, obavou či požadavkem.

Úvodní setkání

Společně zjistíme,
co je pro vás podstatné

Do tvorby prostorů a míst se promítají ty nejtajnější lidské touhy, sny a přání. Pomůžeme vám najít ty vaše, společně jim dáme reálné obrysy a podle nich potom navrhneme dům, který bude skvěle fungovat a ve kterém bude prostě dobře. A to nejen teď, ale i v budoucnu.

Architektonická studie

Zohledníme všechny faktory
ovlivňující váš nový dům

Kvalitní provedení a důmyslné detaily pro nás u stavby vašeho vysněného domova hrají důležitou roli, protože chceme, aby vše perfektně fungovalo a vypadalo nejen teď, ale i za padesát let. Prohlédněte si řešení, která jsme navrhli a realizovali při stavbě moderní roubenky v Mníšku pod Brdy.

Stavební povolení

Zařídíme schválení
finální projektové dokumentace

Až společně navrhneme váš ideální domov, chatu či jakoukoli jinou stavbu na vaše přání, vypracujeme projektovou dokumentaci, která bude zahrnovat dispoziční řešení, návrh fasády, stavební detaily i technickou specifikaci. Tato dokumentace poslouží pro oficiální schválení projektu stavebním úřadem.

Objednávka stavebního materiálu

Začneme
s realizací stavby

Naše moderní roubenky stavíme z kvalitních materiálů, které garantují dlouhou životnost a nízkou údržbu. Abychom výstavbu vašeho nového domu co nejvíce zrychlili, materiál, který nemáme skladem, objednáváme u ověřených dodavatelů ihned po schválení projektu.

Dílenská dokumentace

Zajistíme maximální kvalitu
konstrukce bez zbytečných chyb

V precizní dílenské dokumentaci připravujeme všechny podklady pro výrobu dřevěné konstrukce celé roubenky. Dokumentace slouží pro minimalizaci chyb a zahrnuje plány rozvodů jako jsou elektroinstalace, vodoinstalace nebo vytápění. Obsahuje také návody pro následnou montáž a šetří čas během samotné realizace stavby.

Výroba konstrukce
a dalších prvků

Osobně dohlédneme
na každý prvek v konstrukci

Hranoly pro stavbu zpracováváme na naší CNC pile, takže máme jistotu, že vše splňuje tu nejvyšší kvalitu a odpovídá zadanému projektu. Naši tesaři pak v případě potřeby ručně dopracovávají detaily na konstrukcích tak, aby byly přesně podle vašich představ.

Hrubá stavba
a dokončovací práce

Zajistíme efektivní realizaci
celé stavby

Celý projekt plánujeme tak, abychom ho mohli sestavit i na obtížně dostupných místech v co nejkratším možném čase. Během této fáze vzniká výchozí podoba celé stavby, kterou později doplní také venkovní práce.

Finalizace interiéru
i home staging

Dotáhneme každý detail
k dokonalosti

V této fázi dáváme vašemu novému domu finální podobu. Pokládáme podlahy, montujeme spotřebiče a osvětlení, zařizujeme kuchyňskou linku. Výsledný interiér doladíme tak, aby dýchal jedinečnou atmosférou a tvořil útulné prostředí pro vás i vaše hosty.

Kolaudace a předání
stavby k užívání

Provedeme vás i posledním
schvalovacím procesem

Aby byla stavba oficiálně bezpečná a funkční pro užívání, stavební úřad provádí její finální kontrolu podle stavebního projektu. I tam budeme s vámi. S kolaudací a předáním stavby celý stavební proces končí, vaše vysněná roubenka voní novotou a je už jen vaše. Přesně tak, jak jste si přáli.

Toužíte po životě v moderní roubence čtyř elementů?

Vaše sny zrealizujeme od začátku do konce, ekonomicky a v domluvených termínech